Socializer (2.0.0) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Remove
te: తొలిగించు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: Weight
te: భారం

en: Link
te: లింకు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Other
te: ఇతర
