Socializer (2.0.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Remove
uk: Вилучити

en: - None -
uk: - Немає -

en: Weight
uk: Вага

en: Link
uk: Посилання

en: Save
uk: Зберегти

en: Other
uk: Інше

en: Target
uk: Ціль

en: Network
uk: Мережа

en: Weight for @title
uk: Вага для @title

en: New window (_blank)
uk: Нове вікно (_blank)

en: Same window (_self)
uk: Поточне вікно (_self)
