Socializer (2.0.0) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Remove
vi: Xoá

en: - None -
vi: - Không -

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Link
vi: Liên kết

en: Save
vi: Lưu

en: Other
vi: Khác

en: Network
vi: Mạng

en: Weight for @title
vi: Độ nặng cho @title
