Socializer (2.0.1) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Operations
hi: कार्यवाही

en: Remove
hi: हटाएँ

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: Weight
hi: मान

en: Link
hi: कड़ी

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Other
hi: अन्य

en: Weight for @title
hi: @title के लिए वजन
