Socializer (2.0.1) - en to it translation catalogue (7 entries)

en: Operations
it: Operazioni

en: Remove
it: Elimina

en: - None -
it: - Nessuno -

en: Weight
it: Peso

en: Save
it: Salva

en: Other
it: Altro

en: Weight for @title
it: Peso per @title
