Socializer (2.0.1) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Remove
jv: Buwang

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Weight
jv: Urutan

en: Link
jv: Tautan

en: Save
jv: Simpen

en: Other
jv: Liyané

en: Weight for @title
jv: Bobot kanggo @title
