Socializer (2.0.1) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Remove
mn: Устгах

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Weight
mn: Жин

en: Link
mn: Холбоос

en: Save
mn: Хадгалах
