Socializer (2.0.2) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Remove
bn: অপসারণ

en: - None -
bn: - একটিও নয় -

en: Weight
bn: ভর

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Weight for @title
bn: @title এর ভর
