Socializer (2.0.2) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Link
bo: སྦྲེལ་ཐག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Other
bo: གཞན

en: Target
bo: དམིགས་གནས

en: Weight for @title
bo: @title་ལ་ལྗིད་ཚད

en: New window (_blank)
bo: སྒྲོམ་གསར་བ༼_blank༽)

en: Same window (_self)
bo: སྒྲོམ་དེ་རང་ལ༼_self༽
