Socializer (2.0.2) - en to da translation catalogue (8 entries)

en: Operations
da: Handlinger

en: Remove
da: Fjern

en: - None -
da: - Ingen -

en: Weight
da: Vægt

en: Save
da: Gem

en: Other
da: Anden

en: Target
da: Mål

en: Weight for @title
da: Vægt af @title
