Socializer (2.0.2) - en to fa translation catalogue (9 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Remove
fa: حذف

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: Weight
fa: وزن

en: Link
fa: پیوند

en: Save
fa: ذخیره

en: Other
fa: ساير

en: Target
fa: مقصد

en: Weight for @title
fa: وزن @title
