Socializer (2.0.2) - en to hy translation catalogue (7 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Remove
hy: Հեռացնել:

en: - None -
hy: - Չկա -

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Link
hy: Հղում

en: Save
hy: Պահպանել

en: Weight for @title
hy: @title -ի կշիռը
