Socializer (2.0.2) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Remove
is: Fjarlægja

en: - None -
is: - Ekkert -

en: Weight
is: Vægi

en: Link
is: Hlekkur

en: Save
is: Vista
