Socializer (2.0.2) - en to lv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
lv: Darbības

en: Remove
lv: Izņemt

en: - None -
lv: - Neviens -

en: Weight
lv: Svars

en: Link
lv: Saite

en: Save
lv: Saglabāt

en: Other
lv: Citi

en: Target
lv: Mērķis

en: Weight for @title
lv: Svars @title
