Socializer (2.0.2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Remove
oc: Levar

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Weight
oc: Pes

en: Link
oc: Ligam

en: Save
oc: Enregistrar

en: Other
oc: Autre

en: Target
oc: Cibla

en: Weight for @title
oc: Pes de @title
