Socializer (2.0.2) - en to sq translation catalogue (8 entries)

en: Operations
sq: Operacionet

en: Remove
sq: Hiq

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: Weight
sq: Pesha

en: Link
sq: Lidhje

en: Save
sq: Ruaj

en: Other
sq: Tjetër

en: Weight for @title
sq: Pesha për @title
