Socializer (2.0.2) - en to sv translation catalogue (9 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Remove
sv: Ta bort

en: - None -
sv: - Ingen -

en: Weight
sv: Vikt

en: Link
sv: Länk

en: Save
sv: Spara

en: Other
sv: Övriga

en: Target
sv: Mål

en: Weight for @title
sv: Vikt för @title
