Socrata (8.x-1.0-beta1) - en to hy translation catalogue (19 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Type
hy: Տեսակ

en: Description
hy: Նկարագրություն

en: Tags
hy: Թեգեր

en: Download
hy: Բեռնել

en: None
hy: Ոչ մի

en: Link
hy: Հղում

en: Category
hy: Կատեգորիա

en: Settings
hy: Ընտրանքներ

en: Name
hy: Անուն

en: Export
hy: Արտահանել

en: Files
hy: Ֆայլեր

en: Contains
hy: Պարունակում է

en: Count
hy: քանակ

en: Maximum
hy: Առավելագույն

en: Domain
hy: Դոմեյն

en: Map
hy: Քարտեզ

en: Minimum
hy: Նվազագույն

en: Machine name
hy: Մեքենայական անվանում
