Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to bn translation catalogue (15 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Tags
bn: ট্যাগ

en: Download
bn: ডাউনলোড

en: None
bn: একটিও নয়

en: Link
bn: লিঙ্ক

en: Category
bn: বিভাগ

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Name
bn: নাম

en: Export
bn: রপ্তানী

en: URL
bn: ইউআরএল

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Permalink
bn: পার্মালিঙ্ক

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
