Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to kk translation catalogue (12 entries)

en: Delete
kk: Өшіру

en: Type
kk: Тип

en: Description
kk: Сипаттама

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Download
kk: Жүктеу

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Link
kk: Сілтеме

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: Export
kk: Экспорт

en: Count
kk: Саны
