Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Type
mr: प्रकार

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Download
mr: डाउनलोड

en: None
mr: काहीच नाही

en: Link
mr: दुवा

en: Category
mr: वर्ग

en: Settings
mr: संरचना

en: Name
mr: नाव

en: Export
mr: निर्यात

en: ID
mr: आय डी

en: Files
mr: फाईल्स

en: Is equal to
mr: समान

en: Is not equal to
mr: च्या पेक्षा समान नाही

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Position
mr: स्थान

en: Minimum
mr: किमान
