Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to os translation catalogue (10 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Type
os: Тип

en: Description
os: Афыст

en: Tags
os: Тегтæ

en: Download
os: Рахæсс

en: None
os: Нæйы

en: Category
os: Категори

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Name
os: Ном

en: Export
os: Экспорт
