Socrata (8.x-1.0-beta2) - en to tr translation catalogue (51 entries)

en: Delete
tr: Sil

en: Type
tr: Tip

en: Description
tr: Açıklama

en: Last Updated
tr: Son Güncellenme

en: Tags
tr: Etiketler

en: Download
tr: İndir

en: None
tr: Hiçbiri

en: Link
tr: Bağlantı

en: Category
tr: Kategori

en: Settings
tr: Ayarlar

en: Name
tr: İsim

en: Export
tr: Dışarı aktar

en: Display mode
tr: Görüntüleme modu

en: Before
tr: Önce

en: After
tr: Sonra

en: Files
tr: Dosyalar

en: Contains
tr: İçerir

en: Is equal to
tr: eşittir

en: Is not equal to
tr: Eşit değildir

en: Average
tr: Ortalama

en: Count
tr: Sayaç

en: Maximum
tr: En fazla

en: Domain
tr: Etki alanı

en: Link text
tr: Bağlantı metni

en: Both
tr: İkisi de

en: Position
tr: Konum

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Map
tr: Harita

en: Minimum
tr: En az

en: Permalink
tr: Kalıcı bağlantı

en: empty
tr: boş

en: Attach to
tr: Şuraya ekle

en: Machine name
tr: Makine adı

en: Starts with
tr: İle başlayan

en: Is empty (NULL)
tr: Boştur (NULL)

en: not empty
tr: boş değil

en: Sum
tr: Toplam

en: Display as link
tr: Bağlantı olarak göster

en: Displays
tr: Görünümler

en: Attachment settings
tr: Ek ayarları

en: Multiple displays
tr: Tekrarlı görüntülemeler

en: Attach before or after the parent display?
tr: Üst öğe görüntüsünün öncesine mi, sonrasına mı eklensin?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
tr: Besleme simgesi yalnızca seçilen görüntüler için kullanılabilir olur.

en: Group results together
tr: Sonuçları birlikte grupla

en: Is not empty (NOT NULL)
tr: Boş değildir (NOT NULL)

en: Endpoint
tr: Uç nokta

en: Attachment position
tr: Ek konumu

en: Query Comment
tr: Sorgu Yorumu

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
tr: Ayarlanırsa, bu yorum sorguya yerleştirilir ve SQL sunucusuna iletilir. Günlüğe kaydetme ve hata ayıklama için kullanışlı olabilir.

en: Query Tags
tr: Sorgu Etiketleri

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
tr: Ayarlanırsa, bu etiketler sorgunun sonuna eklenir ve bir modülde sorguyu tanımlamak için kullanılabilir. Sorguları değiştirmek için kullanışlı olabilir.
