Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Type
af: Tipe

en: Description
af: Beskrywing

en: Last Updated
af: Laas Opdateer

en: Tags
af: Etikette

en: Download
af: Laai af

en: None
af: Geen

en: Link
af: Skakel

en: Category
af: Kategorie

en: Settings
af: Verstellings

en: Name
af: Naam

en: Export
af: Voer uit
