Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to az translation catalogue (40 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Tags
az: Teqlər

en: Download
az: Yüklə

en: None
az: Yoxdur

en: Category
az: Kateqoriya

en: Settings
az: Quraşdırmalar

en: Name
az: Ad

en: Export
az: Eksport

en: ID
az: İD

en: Before
az: Sonra

en: After
az: Əvvəl

en: Files
az: Fayllar

en: Contains
az: Tərkibində

en: Is equal to
az: Bərabərdir

en: Is not equal to
az: Bərabər deyil

en: Average
az: Orta

en: Count
az: Say

en: Maximum
az: Maksimum

en: Domain
az: Domen

en: Link text
az: Link mətni

en: Both
az: Hər ikisi

en: Position
az: Vəzifə

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Map
az: Xəritə

en: Permalink
az: Daimi keçid

en: empty
az: boş

en: Attach to
az: -ə birləşdirin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Starts with
az: ilə başlayır

en: Is empty (NULL)
az: Boşdur (NULL)

en: not empty
az: boş deyil

en: Sum
az: Cəm

en: Display as link
az: Link kimi göstərin

en: Displays
az: Göstərir

en: Attachment settings
az: Qoşma parametrləri

en: Multiple displays
az: Çoxsaylı ekranlar

en: Attach before or after the parent display?
az: Ana displeydən əvvəl və ya sonra əlavə edilsin?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
az: Lent simvolu yalnız seçilmiş displeylərdə mövcud olacaq.
