Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Type
ht: Tip

en: Description
ht: Deskripsyon

en: Tags
ht: Tag

en: Name
ht: Non

en: Files
ht: Fichye
