Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to sq translation catalogue (12 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Tags
sq: Etiketat

en: Download
sq: Metoda e shkarkimeve

en: Link
sq: Lidhje

en: Category
sq: Kategoria

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Name
sq: Emri

en: Export
sq: Eksporto

en: URL
sq: Adresa URL

en: Count
sq: Numri
