Socrata (8.x-1.0-beta3) - en to te translation catalogue (26 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Last Updated
te: చివరి తాజాకరణ

en: Tags
te: ట్యాగులు

en: Download
te: దింపుకోలు

en: None
te: ఏమీలేదు

en: Link
te: లింకు

en: Category
te: వర్గం

en: Settings
te: అమరికలు

en: Name
te: పేరు

en: Export
te: ఎగుమతించు

en: URL
te: యూఆరెల్

en: Before
te: ముందు

en: After
te: తరువాత

en: Files
te: ఫైళ్లు

en: Average
te: సగటు

en: Count
te: లెక్క

en: Maximum
te: గరిష్ఠం

en: Link text
te: లంకె పాఠ్యం

en: Position
te: స్థానం

en: Minimum
te: కనిష్ఠం

en: Permalink
te: స్థిరలంకె

en: empty
te: ఖాళీ

en: Sum
te: మొత్తం

en: Attachment settings
te: జోడింపు అమరికలు
