Socrata (8.x-1.0-beta4) - en to be translation catalogue (28 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Download
be: Сцягнуць

en: None
be: Аніводны(ая)

en: Link
be: Спасылка

en: Category
be: Катэгорыя

en: Settings
be: Налады

en: Name
be: Імя

en: Export
be: Экспарт

en: URL
be: Спасылка

en: ID
be: Iдэнтыфікатар

en: Files
be: Файлы

en: Contains
be: Утрымлівае

en: Is equal to
be: роўна

en: Is not equal to
be: няроўна

en: Count
be: Колькасць

en: Maximum
be: Максімум

en: Domain
be: Дамен

en: Both
be: Абодва(едзве)

en: Map
be: Мапа

en: Minimum
be: Мінімум

en: Permalink
be: Пастаянная спасылка

en: Devel
be: Распрацоўка

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Starts with
be: Пачынаецца з

en: Display as link
be: Паказваць як спасылку
