Socrata (8.x-1.0-beta4) - en to gl translation catalogue (48 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Last Updated
gl: Última actualización

en: Tags
gl: Etiquetas

en: Download
gl: Descargar

en: None
gl: Ningún

en: Link
gl: Ligazón

en: Category
gl: Categoría

en: Settings
gl: Axustes

en: Name
gl: Nome

en: Export
gl: Exportar

en: Display mode
gl: Modo de visualización

en: Before
gl: Antes

en: After
gl: Despois

en: Files
gl: Ficheiros

en: Contains
gl: Contén

en: Is equal to
gl: É igual a

en: Is not equal to
gl: É diferente de

en: Average
gl: Media

en: Count
gl: Contar

en: Maximum
gl: Máximo

en: Domain
gl: Dominio

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: Both
gl: Ambos

en: Position
gl: Posición

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Map
gl: Mapa

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Permalink
gl: Enlace permanente

en: Devel
gl: Desenvolvemento

en: empty
gl: baleiro

en: Attach to
gl: Adxuntar a

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Starts with
gl: Comeza con

en: Is empty (NULL)
gl: Está baleiro (NULL)

en: not empty
gl: non baleiro

en: Sum
gl: Suma

en: Display as link
gl: Amosar como una ligazón

en: Displays
gl: Presentación

en: Attachment settings
gl: Axustes do adxunto

en: Multiple displays
gl: Múltiples visualizacións

en: Attach before or after the parent display?
gl: Anexar antes ou despois da visualización pai?

en: Group results together
gl: Agrupar resultados

en: Is not empty (NOT NULL)
gl: Non está baleiro (NOT NULL)

en: Query Comment
gl: Comentario da consulta

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
gl: Si establécese, este comentario integrarase na consulta e pásase ao servidor SQL. Isto pode ser útil para o rexistro ou a depuración.

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
gl: Si establécese, estas etiquetas engadiranse á consulta e pódese utilizar para identificar a consulta nun módulo. Isto pode ser útil para modificar as consultas.
