Socrata (8.x-1.0-beta4) - en to hr translation catalogue (28 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Type
hr: Vrsta

en: Description
hr: Opis

en: Last Updated
hr: Posljednji put osvježeno

en: Tags
hr: Oznake

en: Download
hr: Preuzimanje

en: None
hr: Nema

en: Link
hr: Poveznica

en: Category
hr: Kategorija

en: Settings
hr: Postavke

en: Name
hr: Naziv

en: Export
hr: Izvezi

en: Before
hr: Prije

en: After
hr: Nakon

en: Files
hr: Datoteke

en: Contains
hr: Sadrži

en: Is equal to
hr: je jednako

en: Is not equal to
hr: nije jednako

en: Average
hr: Prosjek

en: Count
hr: Broj

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Domain
hr: Domena

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Both
hr: Oba

en: Position
hr: Pozicija

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Permalink
hr: Trajna veza

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv
