Socrata (8.x-1.0-beta4) - en to ka translation catalogue (26 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Tags
ka: ტეგები

en: Download
ka: გადმოტვირთვა

en: None
ka: არცერთი

en: Link
ka: ბმული

en: Category
ka: კატეგორია

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Name
ka: სახელი

en: Export
ka: ექსპორტი

en: Before
ka: მდე

en: After
ka: შემდეგ

en: Files
ka: ფაილები

en: Contains
ka: შეიცავს

en: Is equal to
ka: უდრის

en: Is not equal to
ka: არ უდრის

en: Average
ka: საშუალო

en: Count
ka: რაოდენობა

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Domain
ka: დომენი

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Both
ka: ორივე

en: Position
ka: პოციზია

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: empty
ka: ცარიელი
