Socrata (8.x-1.0-beta4) - en to ne translation catalogue (17 entries)

en: Delete
ne: हटाउनुस

en: Type
ne: प्रकार

en: Description
ne: विवरण

en: Tags
ne: ट्यागहरू

en: None
ne: कुनै पनि होइन

en: Link
ne: लिङ्क

en: Category
ne: वर्ग

en: Settings
ne: सेटिङहरू

en: Name
ne: नाम

en: Export
ne: निर्यात गर्नुहोस्

en: URL
ne: यूआरएल

en: ID
ne: परिचय

en: Contains
ne: समावेश

en: Count
ne: गन्नुहोस

en: Maximum
ne: अधिकतम

en: Minimum
ne: न्युनतम

en: Machine name
ne: मशीन नाम
