Socrata (8.x-1.0-beta4) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Type
oc: Tipe

en: Description
oc: Descripcion

en: Tags
oc: Etiquetas

en: Download
oc: Telecargament

en: None
oc: Pas cap

en: Link
oc: Ligam

en: Category
oc: Categoria

en: Settings
oc: Paramètres

en: Name
oc: Nom

en: Export
oc: Exportar

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Before
oc: Abans

en: After
oc: Aprèp

en: Files
oc: Fichièrs

en: Contains
oc: Conten

en: Is equal to
oc: Es egal a

en: Is not equal to
oc: Es pas egal a

en: Average
oc: Mejana

en: Count
oc: Descompte

en: Domain
oc: Domeni

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: Both
oc: Los dos

en: Position
oc: Posicion

en: Permalink
oc: Ligam permanent

en: empty
oc: vide

en: Attach to
oc: Estacar a

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: Starts with
oc: Commence per

en: Is empty (NULL)
oc: Es vide (NULL)

en: not empty
oc: non vide

en: Sum
oc: Somme

en: Display as link
oc: Afichar coma ligam

en: Displays
oc: Afichatges

en: Attachment settings
oc: Paramètres de fichièrs estacats

en: Multiple displays
oc: Afichatges multiples

en: Attach before or after the parent display?
oc: Estacar abans o aprèp l'afichatge parent ?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
oc: L'icône del flux ne serà disponible que per los afichatges seleccionats.

en: Group results together
oc: Gropar los resultats ensemble

en: Is not empty (NOT NULL)
oc: Es pas void (NOT NULL)

en: Attachment position
oc: Posicion de l'estacament

en: Query Comment
oc: Comentari de requèsta

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
oc: Se definit, aqueste comentari serà integrat dins la requèsta e transmis al servidor SQL. Aquò pòt èsser utile per la jornalizacion o lo desbugatge.
