Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to ast translation catalogue (15 entries)

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Type
ast: Triba

en: Description
ast: Descripción

en: Tags
ast: Etiquetes

en: Download
ast: Baxar

en: None
ast: Nengún

en: Link
ast: Enllaz

en: Category
ast: Categoría

en: Settings
ast: Preferencies

en: Name
ast: Nome

en: Export
ast: Esportar

en: Files
ast: Ficheros

en: Count
ast: Cuenta

en: Maximum
ast: Máximu

en: Domain
ast: Dominiu
