Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to ca translation catalogue (53 entries)

en: Delete
ca: Suprimeix

en: Type
ca: Tipus

en: Description
ca: Descripció

en: Last Updated
ca: Última actualització

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Download
ca: Baixa

en: None
ca: Cap

en: Link
ca: Enllaç

en: Category
ca: Categoria

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Name
ca: Nom

en: Export
ca: Exporta

en: Display mode
ca: Mode de visualització

en: Before
ca: Abans

en: After
ca: Després

en: CSV File
ca: Fitxer CSV

en: Files
ca: Fitxers

en: Contains
ca: Conté

en: Is equal to
ca: És igual a

en: Is not equal to
ca: No és igual a

en: Average
ca: Mitjana

en: Count
ca: Quantitat

en: Maximum
ca: Màxim

en: Domain
ca: Domini

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Both
ca: Ambdós

en: Position
ca: Posició

en: Are you sure you want to delete %name?
ca: Esteu segur de voler suprimir %name?

en: Map
ca: Mapa

en: Charts
ca: Gràfiques

en: Minimum
ca: Mínim

en: Permalink
ca: Enllaç permanent

en: empty
ca: buit

en: Attach to
ca: Adjunta a

en: Machine name
ca: Nom-màquina

en: Starts with
ca: Comença amb

en: Is empty (NULL)
ca: És buit (NULL)

en: not empty
ca: no buit

en: Sum
ca: Suma

en: Display as link
ca: Mostra com un enllaç

en: Displays
ca: Presentacions

en: Attachment settings
ca: Paràmetres d'adjunció

en: Multiple displays
ca: Múltiples vistes

en: Attach before or after the parent display?
ca: Adjunta-ho abans o després de la presentació pare?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
ca: La icona del canal només estarà disponible a les presentacions seleccionades.

en: Maps
ca: Mapes

en: Group results together
ca: Agrupa els resultats

en: Is not empty (NOT NULL)
ca: No és buit (NOT NULL)

en: Attachment position
ca: Posició d'adjunció

en: Query Comment
ca: Comentari de la consulta

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
ca: Si s'estableix, aquest comentari s'incrustarà a la consulta i es passarà al servidor SQL. Això pot ser d'ajuda per a tasques de registre o depuració.

en: Query Tags
ca: Etiquetes de la consulta

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
ca: Si s'estableix, aquestes etiquetes s'adjuntaran a la consulta i es poden usar per a identificar-la en un mòdul. Això pot ser d'ajuda per a alterar consultes.
