Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to hu translation catalogue (57 entries)

en: Delete
hu: Törlés

en: Type
hu: Típus

en: Description
hu: Leírás

en: Last Updated
hu: Utoljára módosítva

en: Tags
hu: Címkék

en: Download
hu: Letölt

en: None
hu: Nincs

en: Link
hu: Hivatkozás

en: Category
hu: Kategória

en: Settings
hu: Beállítások

en: Name
hu: Név

en: URL
hu: Webcím

en: Display mode
hu: Megjelenítés módja

en: ID
hu: Azonosító

en: Before
hu: Előtte

en: After
hu: Utána

en: CSV File
hu: CSV fájl

en: Files
hu: Fájlok

en: Contains
hu: Tartalmazza

en: Is equal to
hu: Egyenlő

en: Is not equal to
hu: Nem egyenlő

en: Average
hu: Átlag

en: Count
hu: Mennyiség

en: Domain
hu: Domén

en: Link text
hu: Hivatkozás szövege

en: Both
hu: Mindkettő

en: Position
hu: Elhelyezkedés

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Map
hu: Térkép

en: Charts
hu: Grafikonok

en: Stories
hu: Írások

en: Devel
hu: Fejleszt

en: empty
hu: üres

en: Attach to
hu: Csatolás ehhez

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: Starts with
hu: Ezzel kezdődik

en: Is empty (NULL)
hu: Üres (NULL)

en: not empty
hu: nem üres

en: Sum
hu: Összegzés

en: Display as link
hu: Megjelenítés hivatkozásként

en: Displays
hu: Megjelenítések

en: Attachment settings
hu: Csatolmányok beállításai

en: Multiple displays
hu: Összetett megjelenítés

en: Attach before or after the parent display?
hu: Csatolás a szülő megjelenítés elé vagy mögé?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
hu: A hírolvasó ikonja csak a kiválasztott megjelenítéseken fog megjelenni.

en: Maps
hu: Térképek

en: Attach text
hu: Szöveg csatolása

en: Group results together
hu: Eredmények csoportosítása

en: Add endpoint
hu: Végpont hozzáadása

en: Is not empty (NOT NULL)
hu: Nem üres (NOT NULL)

en: Endpoint
hu: Végpont

en: Fulltext search
hu: Teljes szöveges keresés

en: Attachment position
hu: Csatolmány elhelyezkedése

en: Query Comment
hu: Lekérdezés megjegyzése

en: If set, this comment will be embedded in the query and passed to the SQL server. This can be helpful for logging or debugging.
hu: Ha be van állítva, akkor ez a megjegyzés be lesz ágyazva a lekérdezésbe és átadódik az adatbázis-kiszolgálónak. Hasznos lehet naplózáshoz és hibakereséshez.

en: Query Tags
hu: Lekérdezés címkék

en: If set, these tags will be appended to the query and can be used to identify the query in a module. This can be helpful for altering queries.
hu: Ha beállított, akkor ezek a címkék hozzá lesznek fűzve a lekérdezéshez és használatukkal azonosítani lehet a lekérdezést egy modulban. A lekérdezések módosításakor lehet hasznos.
