Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to lt translation catalogue (33 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Last Updated
lt: Atsakymas

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Download
lt: Atsisiųsti

en: None
lt: Joks

en: Link
lt: Nuoroda

en: Category
lt: Kategorija

en: Settings
lt: Nustatymai

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Before
lt: Prieš

en: After
lt: Po

en: Files
lt: Failai

en: Contains
lt: Turi

en: Is equal to
lt: Yra lygus

en: Is not equal to
lt: Yra nelygus

en: Average
lt: Vidutinis

en: Count
lt: Skaičius

en: Maximum
lt: Maksimumas

en: Domain
lt: Domenas

en: Link text
lt: Nuorodos tekstas

en: Both
lt: Abu

en: Position
lt: Pozicija

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Map
lt: Žemėlapis

en: Charts
lt: Grafikai

en: Minimum
lt: Minimumas

en: Permalink
lt: Tiesioginė nuoroda

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Starts with
lt: Prasideda su

en: Displays
lt: Rodymai
