Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to lv translation catalogue (45 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Last Updated
lv: Pēdējie atjauninājumi

en: Tags
lv: Birkas

en: Download
lv: Lejuplādēt

en: None
lv: Nav

en: Link
lv: Saite

en: Category
lv: Kategorija

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Name
lv: Nosaukums

en: Export
lv: Eksportēt

en: Display mode
lv: Attēlošanas režīms

en: Before
lv: Pirms

en: After
lv: Pēc

en: Files
lv: Faili

en: Contains
lv: Satur

en: Is equal to
lv: Ir vienāds ar

en: Is not equal to
lv: Nav vienāds ar

en: Average
lv: Vidējais

en: Count
lv: Skaits

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Domain
lv: Domēns

en: Link text
lv: Saites teksts

en: Both
lv: Abi

en: Position
lv: Pozīcija

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Map
lv: Karte

en: Minimum
lv: Minimums

en: Permalink
lv: Pastāvīga saite

en: empty
lv: tukšs

en: Attach to
lv: Kam pievienot

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Starts with
lv: Sākas ar

en: Is empty (NULL)
lv: Tukšs (NULL)

en: not empty
lv: nav tukšs

en: Sum
lv: Summa

en: Display as link
lv: Attēlot kā saiti

en: Displays
lv: Attēlojumi

en: Attachment settings
lv: Pielikuma iestatījumi

en: Multiple displays
lv: Vairāki attēlojumi

en: Attach before or after the parent display?
lv: Vai pievienot pirms vai pēc vecāku attēlojuma?

en: The feed icon will be available only to the selected displays.
lv: Plūsmas ikona būs pieejama tikai atzīmētajiem attēlojumiem.

en: Maps
lv: Kartes

en: Is not empty (NOT NULL)
lv: Nav tukšs (NAV NULL)
