Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to nn translation catalogue (14 entries)

en: Delete
nn: Slett

en: Description
nn: Beskriving

en: Download
nn: Last ned

en: None
nn: Ingen

en: Link
nn: Lenke

en: Category
nn: Kategori

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Name
nn: Namn

en: Export
nn: Eksporter

en: Contains
nn: Inneheld

en: Is equal to
nn: Er lik

en: Is not equal to
nn: Er ulik

en: Machine name
nn: Datamaskinnamn

en: Starts with
nn: Startar med
