Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to ps translation catalogue (22 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Tags
ps: بچوي

en: Download
ps: ښکته کړئ

en: None
ps: هېڅ يو

en: Link
ps: تړونی

en: Category
ps: ټولی

en: Settings
ps: امستنې

en: Name
ps: نوم

en: Export
ps: بهرول

en: URL
ps: پته (URL)

en: ID
ps: پېژند

en: Before
ps: مخکې

en: After
ps: وروسته

en: Count
ps: شمیر

en: Both
ps: دواړه

en: Position
ps: ځاى

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Map
ps: نقشه

en: empty
ps: تش

en: Query Comment
ps: څرګندون پوښت
