Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to si translation catalogue (11 entries)

en: Delete
si: මකාදමන්න

en: Type
si: වර්ගය

en: Description
si: විස්තරය

en: Link
si: සම්බන්ධය

en: Name
si: නම

en: Export
si: අපනයනය කරන්න

en: Average
si: සාමාන්‍ය ගණන

en: Count
si: එකතුව

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Minimum
si: අවමය

en: Sum
si: මුළු ගණන
