Socrata (8.x-1.0-rc1) - en to sl translation catalogue (17 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Type
sl: Tip

en: Description
sl: Opis

en: Tags
sl: Oznake

en: Download
sl: Prenesi

en: None
sl: Brez

en: Link
sl: Povezava

en: Category
sl: Kategorija

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Name
sl: Ime

en: Export
sl: Izvoz

en: Count
sl: Število

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Domain
sl: Domena

en: Position
sl: Položaj

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Machine name
sl: Strojno ime
