Socrata (8.x-1.0) - en to se translation catalogue (8 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Type
se: Šládja

en: Description
se: Čilgehus

en: Download
se: Viečča fiilla

en: Name
se: Namma

en: Position
se: Virgi

en: empty
se: guoros

en: not empty
se: Ii guoros
