Soft Translations (1.0.0) - en to de translation catalogue (7 entries)

en: Title
de: Titel

en: Operations
de: Aktionen

en: Language
de: Sprache

en: Published
de: Veröffentlicht

en: N/A
de: n. v.

en: Other
de: Weitere

en: Unpublished
de: Nicht veröffentlicht
