Soft Translations (1.0.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Title
dz: མགོ་མིང་།

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: Operations
dz: བཀོལ་སྤྱོད་ཚུ།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: Published
dz: དཔེ་བསྐྲུན་འབད་ཡོདཔ།
