Soft Translations (1.0.0) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Title
fil: Pamagat

en: Status
fil: Kalagayan

en: Operations
fil: Mga operasyon

en: Language
fil: Wika

en: Published
fil: Inilathala
