Soft Translations (1.0.0) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Operations
hr: Operacije

en: Language
hr: Jezik

en: Published
hr: Objavljeno

en: N/A
hr: N/D

en: Other
hr: Ostalo
