Soft Translations (1.0.0) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Title
ka: სათაური

en: Status
ka: სტატუსი

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Language
ka: ენა

en: Published
ka: გამოქვეყნებული

en: Other
ka: სხვა
