Soft Translations (1.0.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Title
lv: Nosaukums

en: Status
lv: Statuss

en: Operations
lv: Darbības

en: Language
lv: Valoda

en: Published
lv: Publicēts

en: N/A
lv: N/P

en: Other
lv: Citi

en: Unpublished
lv: Nepublicēts
